Keresés

Programozó, web fejlesztő állásajánlat! Több mint 10 éves múltú, stabil hátterű hazai cég gödöllői munkahelyre keres online alkalmazások fejlesztéséhez programozó kollégát.

Versenyképes fizetés, baráti légkör, jelentkezz álmaid munkájára még ma!

2016.11.28.

Programozó, web fejlesztő

Több mint 17 éves múlttal rendelkező, stabil hátterű hazai cég gödöllői munkahelyre keres saját online újságainak fejlesztéséhez programozó kollégát.

Feladatok

- Webfejlesztő munkatársunknak változatos specifikáció alapján kell fejlesztési feladatokat elvégeznie cégünk által üzemeltetett, saját fejlesztésű keretrendszerében.
- A cég weboldalainak és web alapú technológiákra épülő alkalmazásainak (front-end, back-end) támogatása, továbbfejlesztése.
- Honlapon egyszerűbb hibák javítása, felmerülő problémák elhárítása
- Projektekben való részvétel

Elvárások

- Minimum Középfokú szakirányú végzettség
- Minimum 1-3 év munkatapasztalat webfejlesztés területén
- Programozási ismeretek: PHP(OOP), HTML/XHTML, CSS, MySQL, JS, JQuery, JSON, AJAX
- Csapatban tudjon dolgozni, és idegen kódban
- Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
- Precíz munkavégzés

Előny

- Responsive és mobil portálfejlesztési tapasztalat
- Alapvető SEO ismeretek és Analytics ismeretek
- Online marketing eszközök ismerete: Google webmester, Google Adwords, SEO eszközök, közösségi média eszközei
- Photoshop grafikai program magas szintű ismerete
- Microsoft AdoDB adatbázis réteg ismerete

Amit kínálunk

- Kellemes, modern munkahelyi környezet, nyugodt légkör
- Érdekes és változatos, szakmai kihívást jelentő feladatok
- Erős referenciák, folyamatos szakmai fejlődés
- Fiatal, dinamikus csapatban való részvétel
- Stabil munkahely, versenyképes jövedelem

Állás típusa: teljes munkaidős, állandó (távmunka nem lehetséges);

Amennyiben érdekli a lehetőség, és megfelel a leírásban megadott feltételeknek, küldje el szakmai önéletrajzát bérigény megjelölésével és eddigi néhány referenciájával együtt a marketingportalok kukac gmail.com címre!
Kérjük, az üzenet tárgyában tüntesse fel, hogy "Önéletrajz - Webfejlesztő".

A beérkezett önéletrajzok alapján kiválasztott pályázókat sikeres próbamunka után hívjuk személyes találkozóra.

Szerző: Máté Balázs, online marketing tanácsadó

címkék:
Ha úgy érzed, jól fogalmazol, írott anyagokat könnyen fordítasz angolból magyarra és szeretnél sok mindent megtanulni az online újságírásról, az online marketingről, akkor érdemes jelentkezned hozzánk!

Újságíró asszisztenst keresnek a Marketing Professzorok!

2017-01-21

Ha úgy érzed, jól fogalmazol, írott anyagokat könnyen fordítasz angolról magyarra és szeretnél sok mindent megtanulni az online újságírásról, az online marketingről, akkor érdemes jelentkezned hozzánk!

Érdekel az online marketing világa? Szeretnél elmélyülni benne? Megmutatjuk hol érdemes tanulnod!

2017-01-06

Vállalkozó vagy? Esetleg pályaválasztás előtt állsz? Szétnéztünk a piacon, hol van lehetőséged online marketinget tanulni!

Hírlevél feliratkozás

Tudományos marketing tippek, gyakorlati tapasztalatokon próbálva. Iratkozz fel most!

Tanfolyamok