Keresés

Programozó, web fejlesztő állásajánlat! Több mint 10 éves múltú, stabil hátterű hazai cég gödöllői munkahelyre keres online alkalmazások fejlesztéséhez programozó kollégát.

Marketing Professzorok

Ha nem szeretnél lemaradni a legfrissebb online marketing cikkeinkről, iratkozz fel hírlevelünkre, vagy kövesd LinkedIn, Google Plus vagy Instagram oldalunkat!

Hírlevél feliratkozás

Online Marketing

Programozói állás Gödöllőn

2017.02.28.

Programozó, web fejlesztő

Több mint 17 éves múlttal rendelkező, stabil hátterű hazai cég gödöllői munkahelyre keres saját online újságainak fejlesztéséhez programozó kollégát.

Feladatok

- Webfejlesztő munkatársunknak változatos specifikáció alapján kell fejlesztési feladatokat elvégeznie cégünk által üzemeltetett, saját fejlesztésű keretrendszerében.
- A cég weboldalainak és web alapú technológiákra épülő alkalmazásainak (front-end, back-end) támogatása, továbbfejlesztése.
- Honlapon egyszerűbb hibák javítása, felmerülő problémák elhárítása
- Projektekben való részvétel

Elvárások

- Minimum Középfokú szakirányú végzettség
- Minimum 1-3 év munkatapasztalat webfejlesztés területén
- Programozási ismeretek: PHP(OOP), HTML/XHTML, CSS, MySQL, JS, JQuery, JSON, AJAX
- Csapatban tudjon dolgozni, és idegen kódban
- Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
- Precíz munkavégzés

Előny

- Responsive és mobil portálfejlesztési tapasztalat
- Alapvető SEO ismeretek és Analytics ismeretek
- Online marketing eszközök ismerete: Google webmester, Google Adwords, SEO eszközök, közösségi média eszközei
- Photoshop grafikai program magas szintű ismerete
- Microsoft AdoDB adatbázis réteg ismerete

Amit kínálunk

- Kellemes, modern munkahelyi környezet, nyugodt légkör
- Érdekes és változatos, szakmai kihívást jelentő feladatok
- Erős referenciák, folyamatos szakmai fejlődés
- Fiatal, dinamikus csapatban való részvétel
- Stabil munkahely, versenyképes jövedelem

Állás típusa: teljes munkaidős, állandó (távmunka nem lehetséges);

Munkába állás : azonnal

Amennyiben érdekli a lehetőség, és megfelel a leírásban megadott feltételeknek, küldje el szakmai önéletrajzát bérigény megjelölésével és eddigi néhány referenciájával együtt a beatrix kukac marketingprofesszorok.hu címre!

Próbaidő hossza : 3 hónap

Szerző: Máté Balázs, online marketing tanácsadó

címkék:
Hogyan használd az AdWords-öt 2017-ben, mi köze a PPC hirdetéseknek a keresőoptimalizáláshoz, melyek a legfontosabb tudnivalók? Az online marketing tanácsadó válaszol.

5 tipp és trükk a Google AdWords használatához 2017-re

2017-06-19

Vásárlási döntés meghozása

Hányszor kell elérned a fogyasztót, mielőtt vásárlási döntést hozna?

2017-03-14

Marketingesek, cégvezetők és cégtulajdonosok is szeretnének tisztában lenni azzal, hogy hányszor kell a fogyasztókat elérni hirdetésekkel, mielőtt meghozzák a végleges vásárlói döntéseket. Néhány tanulmány...

Tudományos marketing tippek, gyakorlati tapasztalatokon próbálva. Iratkozz fel most!