Keresés

Programozó, web fejlesztő állásajánlat! Több mint 10 éves múltú, stabil hátterű hazai cég gödöllői munkahelyre keres online alkalmazások fejlesztéséhez programozó kollégát.

Marketing Professzorok

Online Marketing

Ha tetszett ez a cikk, oszd meg ismerőseiddel, kattints ide:

MEGOSZTÁS MEGOSZTÁS MEGOSZTÁS MEGOSZTÁS

Programozót, webfejlesztőt keresünk!

2018.05.16.

Szerző: Máté Balázs, online marketing tanácsadó

Programozó, web fejlesztő állásajánlat!

Több mint 10 éves múltú, stabil hátterű hazai cég gödöllői munkahelyre keres frontend fejlesztőt. A cégénél rengeteg új tudás, kellemes környezet és bomba csajok várnak! Akkor is, ha lány vagy :D

Ha számodra fontos a kellemes munkahelyi környezet, a baráti munkakapcsolatok, és szeretén sok mindent megtanulni a keresőoptimalizált honlapkészítés rejtelmeiről, akkor nálunk a helyed. Nyugodt munkakörnyezet, érdekes feladatok várnak.

Frontend fejlesztő

Több mint 17 éves múlttal rendelkező, stabil hátterű hazai cég gödöllői munkahelyre keres saját online újságainak fejlesztéséhez programozó kollégát elsősorban front-end ismeretekkel, sitebuild készítésekre PHP ismeretekkel.

Csatlakozz egy fiatalos csapatba, ahol szakmailag is fejlődhetsz változatos munkáinknak köszönhetően! Évi két csapatépítő vidéken szállodákban, nyáron balatoni nyaralási lehetőség, vitorlázás, és jó hangulat.

Csapatunkban senior progrmaozóktól megismerheted a SEO programozás legjavát, a szabványos, Google barát frontend jelesztés titkait, és egy olyan fejlesztő csapat részeként dolgozhatsz, akik csak a legjobbal elégednek meg!

Feladatok

- változatos specifikáció alapján cégünk által üzemeltetett, saját fejlesztésű keretrendszerében feladatok ellátása

- első sorban front-end, sitebuild feladatok ellátása (de kis csapat révén nem árt, ha back-end ismereteid is vannak :) )
- A cég weboldalainak és web alapú technológiákra épülő alkalmazásainak támogatása, továbbfejlesztése.
- Honlapon egyszerűbb hibák javítása, felmerülő problémák elhárítása
- Projektekben való részvétel

Elvárások
- Minimum Középfokú szakirányú végzettség
- Minimum 1-3 év munkatapasztalat webfejlesztés területén
- Programozási alap ismeretek: PHP(OOP), HTML/XHTML, CSS, MySQL, JS, JQuery, JSON, AJAX
- Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
- Precíz munkavégzés

Előny
- Responsive és mobil portálfejlesztési tapasztalat
- Alapvető SEO ismeretek és Analytics ismeretek
- Photoshop grafikai program  ismerete

Amit kínálunk
- Kellemes, modern munkahelyi környezet, nyugodt légkör
- Érdekes és változatos, szakmai kihívást jelentő feladatok
- Erős referenciák, folyamatos szakmai fejlődés
- Fiatal, dinamikus csapatban való részvétel
- Stabil munkahely, versenyképes jövedelem

Állás típusa: teljes munkaidős, állandó (távmunka nem lehetséges);

Munkába állás : kezdhetsz is

Amennyiben felkeltettük érdeklődésed és szeretnél egy szuper csapat tagja lenni, küldd el fényképes önéletrajzod a bérigény megjelölésével a karrier@marketingprofesszorok.hu e-mail címre!

Próbaidő hossza : 3 hónap

címkék:
Internetes biztonság

Nem is hinnéd mennyi mindent tud rólad az internet!

2018-10-18

Az internetezők számára különösen kényes témává vált a magánélet kérdése az elmúlt évek során. A közösségi média sokakat megoszt azzal kapcsolatban, hogy megéri-e annyi személyes adatot nyilvánosságra hozni magunkról a „teljes közösségi élményért” cserébe.

Kulcsfontosságú számadatok a digitális marketing világából

2018-10-13

20 pontban összeszedtük a világból a legfontosabb témakörökben megjelent publikációk eredményeit, melyek egyértelműen megmutatják, mit, hogyan csinálj. Közösségi média marketing, keresőmarketing, email marketing és mobil marketing trendek miért TÉNYEK alapján.

Hírlevél feliratkozás

Tudományos marketing tippek, gyakorlati tapasztalatokon próbálva. Iratkozz fel most!