Keresés

Álláshirdetés: Online marketing tanácsadót keresünk!

Marketing Professzorok
Online Marketing

2015.12.08.

Budapesti irodánkba online marketing tanácsadót keresünk!

Jártas vagy az online marketing világában és munkát keresel? Próbáld ki magad nálunk, légy csapatunk része!

Feladatok:
- az ügyfelek online marketing stratégiájának és akciótervének kidolgozása és lebonyolítása
- naprakész ismeretek szerzése és alkalmazása
- keresőoptimalizálási feladatok elvégzése és tartalomgenerálás az ügyfél, valamint a tanácsadó iroda weboldalaira
- Adwords hirdetések készítése, optimalizálása
- tartalomgenerálás az SM felületeken
- folyamatos kapcsolattartás az ügyfelekkel, marketing kommunikációjuk teljes körű menedzselése

Elvárásaink:
- min. 3-5 év releváns szakmai tapasztalat
- szakirányú végzettség
- magas fokú SEO ismeretek
- aktív, tárgyalási szintű angol kommunikáció
- precíz, megbízható, menedzserszemléletű személyiség
- kreatív gondolkodásmód
- kiemelkedő kapcsolatteremtő- és problémamegoldó készség
az Adwords, az Analytics, a Webmaster Tools magas szintű ismerete

Amit kínálunk:
- versenyképes fizetés
- folyamatos fejlődési lehetőség
- fiatalos, lendületes csapat
- kiépített, folyamatosan bővülő ügyfélkör

Amennyiben a fenti elvárásoknak megfelelsz, az online marketing és a folyamatos tanulás, fejlődés a véredben van és szeretnél egy nagyszerű csapat tagjaként dolgozni, jelentkezz a nikoletta@marketingprofesszorok.hu e-mail címen fényképes angol és magyar nyelvű önéletrajzzal! A tárgyban kérlek jelöld meg az online marketing tanácsadó kifejezést.

Szerző: Csonka Nikoletta - marketing tanácsadó

címkék:
Instagram marketing - Így használhatod üzleti célokra az Instagramot

2017-04-05

Az Instagram nem csak a magukat szépnek képzelő lányok selfieiről szól, marketing eszközként is kiváló, ha tudod, hogyan cégesen kell kezelni. Megmutatjuk!

Ha úgy érzed, jól fogalmazol, írott anyagokat könnyen fordítasz angolból magyarra és szeretnél sok mindent megtanulni az online újságírásról, az online marketingről, akkor érdemes jelentkezned hozzánk!

Újságíró asszisztenst keresnek a Marketing Professzorok!

2017-02-18

Ha úgy érzed, jól fogalmazol, írott anyagokat könnyen fordítasz angolról magyarra és szeretnél sok mindent megtanulni az online újságírásról, az online marketingről, akkor érdemes jelentkezned hozzánk!

Hírlevél feliratkozás

Tudományos marketing tippek, gyakorlati tapasztalatokon próbálva. Iratkozz fel most!