Keresés

Álláshirdetés: Online marketing tanácsadót keresünk!

Marketing Professzorok

Ha nem szeretnél lemaradni a legfrissebb online marketing cikkeinkről, iratkozz fel hírlevelünkre, vagy kövesd LinkedIn, Google Plus vagy Instagram oldalunkat!

Hírlevél feliratkozás

2015.12.08.

Budapesti irodánkba online marketing tanácsadót keresünk!

Jártas vagy az online marketing világában és munkát keresel? Próbáld ki magad nálunk, légy csapatunk része!

Feladatok:
- az ügyfelek online marketing stratégiájának és akciótervének kidolgozása és lebonyolítása
- naprakész ismeretek szerzése és alkalmazása
- keresőoptimalizálási feladatok elvégzése és tartalomgenerálás az ügyfél, valamint a tanácsadó iroda weboldalaira
- Adwords hirdetések készítése, optimalizálása
- tartalomgenerálás az SM felületeken
- folyamatos kapcsolattartás az ügyfelekkel, marketing kommunikációjuk teljes körű menedzselése

Elvárásaink:
- min. 3-5 év releváns szakmai tapasztalat
- szakirányú végzettség
- magas fokú SEO ismeretek
- aktív, tárgyalási szintű angol kommunikáció
- precíz, megbízható, menedzserszemléletű személyiség
- kreatív gondolkodásmód
- kiemelkedő kapcsolatteremtő- és problémamegoldó készség
az Adwords, az Analytics, a Webmaster Tools magas szintű ismerete

Amit kínálunk:
- versenyképes fizetés
- folyamatos fejlődési lehetőség
- fiatalos, lendületes csapat
- kiépített, folyamatosan bővülő ügyfélkör

Amennyiben a fenti elvárásoknak megfelelsz, az online marketing és a folyamatos tanulás, fejlődés a véredben van és szeretnél egy nagyszerű csapat tagjaként dolgozni, jelentkezz fényképes angol és magyar nyelvű önéletrajzzal! A tárgyban kérlek jelöld meg az online marketing tanácsadó kifejezést.

Szerző: Csonka Nikoletta - marketing tanácsadó

címkék:
12 hatékony módszer a visszafordulások és konverziók arányának javítására

12 verhetetlen módszer a visszafordulások és konverziók arányának javítására

2017-09-25

Az online marketing lényege a konverzió, a vásárló, a páciens. Egészségügyi marketingben végzett tanácsadói munkánk során a cikkben...

Ha ingatlan ügynökséget vezetsz, tudnod kell, a hatékony online marketing mindennél fontosabb számodra az ügyfélszerzésben. Mutatjuk, mi kell hozzá!

5 ingatlanmarketing tipp ügynököknek

2017-09-04

Tudományos marketing tippek, gyakorlati tapasztalatokon próbálva. Iratkozz fel most!