Keresés

Álláshirdetés: Online marketing tanácsadót keresünk!

2015.12.08.

Budapesti irodánkba online marketing tanácsadót keresünk!

Jártas vagy az online marketing világában és munkát keresel? Próbáld ki magad nálunk, légy csapatunk része!

Feladatok:
- az ügyfelek online marketing stratégiájának és akciótervének kidolgozása és lebonyolítása
- naprakész ismeretek szerzése és alkalmazása
- keresőoptimalizálási feladatok elvégzése és tartalomgenerálás az ügyfél, valamint a tanácsadó iroda weboldalaira
- Adwords hirdetések készítése, optimalizálása
- tartalomgenerálás az SM felületeken
- folyamatos kapcsolattartás az ügyfelekkel, marketing kommunikációjuk teljes körű menedzselése

Elvárásaink:
- min. 3-5 év releváns szakmai tapasztalat
- szakirányú végzettség
- magas fokú SEO ismeretek
- aktív, tárgyalási szintű angol kommunikáció
- precíz, megbízható, menedzserszemléletű személyiség
- kreatív gondolkodásmód
- kiemelkedő kapcsolatteremtő- és problémamegoldó készség
az Adwords, az Analytics, a Webmaster Tools magas szintű ismerete

Amit kínálunk:
- versenyképes fizetés
- folyamatos fejlődési lehetőség
- fiatalos, lendületes csapat
- kiépített, folyamatosan bővülő ügyfélkör

Amennyiben a fenti elvárásoknak megfelelsz, az online marketing és a folyamatos tanulás, fejlődés a véredben van és szeretnél egy nagyszerű csapat tagjaként dolgozni, jelentkezz a nikoletta@marketingprofesszorok.hu e-mail címen fényképes angol és magyar nyelvű önéletrajzzal! A tárgyban kérlek jelöld meg az online marketing tanácsadó kifejezést.

Szerző: Csonka Nikoletta - marketing tanácsadó

címkék:
Ingyenes webgrafikai eszközök

A legjobb ingyenes online eszközök webgrafikák készítéséhez

2017-03-22

Minden valamire való prezentációban, vagy modern weboldalon nélkülözhetetlenek a vizuális elemek. Gyerekkorunkban is azok a könyvek voltak a kedvenceink, amelyek tele voltak színes képekkel. Mint azt már a tudomány is...

Marketing tanácsadó, Máté Balázs blogja

Az Adidas bedobta az első marék földet a TV és rádió reklámok sírjába – a cég az online...

2017-03-19

Mi, online marketing tanácsadók sokat hangoztatjuk, a TV és rádió hirdetések kora lejárt. Remélem azonban, amikor egy olyan világcég, mint az Adidas hoz stratégiai döntést ezen felületek elhagyásáról, a magyar KKV...

Hírlevél feliratkozás

Tudományos marketing tippek, gyakorlati tapasztalatokon próbálva. Iratkozz fel most!

Tanfolyamok