Keresés

Online marketing asszisztensi állás kínálunk

Marketing Professzorok
Már csatlakoztam Köszi, most nem

Online marketing asszisztensi állást kínálunk

2017.02.23.

online marketing asszisztens

15 éves szakmai múlttal rendelkező cég keres Gödöllői központjába marketing asszisztenst. Cégünk online marketing és PR tanácsadással foglalkozik, mely magában foglalja kis-és középvállalkozások teljeskörű online marketing stratégiájának megvalósítását, a tervezéstől a megvalósításig.

Ügyfélkörünk főleg budapesti kis- és középvállalkozókból, nagyvállalatokból tevődik össze. Egyre több cég érzi szükségét egy hatékony online marketing stratégiának ezért cégünket folyamatosan kérik fel, fiatalos csapatunkat ezért szeretnénk bővíteni – ha minden jól megy, veled!

Feladatok:

  • Vezető marketing tanácsadók munkájának támogatása (Facebook posztok készítése, blog posztok írása)
  • Facebook, Google+ Instagram oldalak menedzselése
  • Keresőoptimalizálási feladatok elvégzése (Szaktudást átadjuk, nem szükséges a megléte)
  • Keresőmarketing stratégia megvalósítása (Szaktudást átadjuk, nem szükséges a megléte)
  • Tartalomkezelés és szövegírás (Szaktudást átadjuk, nem szükséges a megléte)
  • Weboldal kezelés és aktualizálás (Szaktudást átadjuk, nem szükséges a megléte)

Amit kínálunk :

  • Folyamatos oktatások, fejlődési lehetőség
  • Fiatalos, otthonos irodai légkör
  • Színes, hosszú távon motiváló feladatkör
  • Fejlődési és előrelépési lehetőség
  • Izgalmas projektekben való részvétel

Amit elvárunk:

  • Digitális marketing eszközök alap szintű ismerete (P.: Facebook)
  • Precíz és gyors munkvégzés
  • Terhelhetőség, stressztűrés
  • Monotonitás tűrése

Előnyt jelenthet de NEM elvárás :

  • Photoshop alapszintű ismerete
  • Angol vagy német nyelvtudás
  • Azonos munkaterületen szerzett tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség

Munkavégzés helye : 2100 Gödöllő, Kossuth. u. 13.

Munkába állás várható ideje : Azonnal

Fényképes önéletrajzodat a beatrix kukac marketingprofesszorok.hu e-mail címre várjuk.

Szerző: Máté Beatrix

címkék:
9 online marketing trend, amelyek tarolnak 2017-ben

2017-07-19

Az online marketing világa évről-évre változik. A tartalommarketing és a keresőoptimalizálás továbbra is vezető pozíciót képvisel a stratégiák között – a jó minőségű, releváns és friss tartalom...

7 tipp a sikeres szállodamarketing kampányokhoz

2017-07-18

Ma már nem kérdés, hogy a hotel marketingben az online marketing 99%-os szerepet játszik. Szeretünk szálodákkal foglalkozni, hiszen gyors sikereket érünk el, és az online mérési eszközök segítségével...

Hírlevél feliratkozás

Tudományos marketing tippek, gyakorlati tapasztalatokon próbálva. Iratkozz fel most!